• III dzień

• Ostatni dzień półkolonii,spędziliśmy w Głuchołazach.Rozpoczęliśmy go od zwiedzania urokliwego Parku Zdrojowego, gdzie mogliśmy podziwiać piękne, zielone krajobrazy oraz cieszyć się chwilą relaksu na świeżym powietrzu.

Następnie udaliśmy się na Górę Parkową, z której rozciągał się malowniczy widok na okolicę. Spacer na szczyt był nieco wymagający, ale wszyscy uczestnicy poradzili sobie doskonale.

Kolejnym punktem naszego programu było zwiedzanie rynku w Głuchołazach, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć zabytkowe budynki i poczuć klimat tego urokliwego miasteczka. Podziwialiśmy panoramę miasta z Wieży Widokowej.

Na zakończenie dnia odwiedziliśmy Fabrykę Krówek, co okazało się prawdziwą gratką dla wszystkich uczestników. Mogliśmy zobaczyć, jak powstają te pyszne słodycze, a także spróbować świeżo przygotowanych krówek. Każdy z nas otrzymał również paczuszkę słodkości na pamiątkę.

Wszyscy uczestnicy półkolonii byli bardzo zadowoleni z tego dnia. Zarówno dzieci, jak i opiekunowie zgodnie stwierdzili, że była to jedna z najciekawszych i najbardziej udanych wycieczek. Pełni wrażeń i zadowoleni z nowych doświadczeń wróciliśmy do domów, już teraz czekając na kolejne półkolonie.

• III dzień

• To był wspaniały dzień półkolonii we Wrocławiu,dofiansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Odwiedziliśmy Hydropolis -fascynujące miejsce, które pozwoliło zgłębić tajemnice wody oraz wrocławski aquapark.

• Drugi dzień półkolonii

• Drugi dzień półkolonii  przyniósł wiele ciekawych aktywności i niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć film „Panda i banda w Afryce”, który dostarczył nie tylko rozrywki, ale też pewnie sporo tematów do rozmów. Po seansie, grupa udała się do Muzeum Śląska, gdzie wzięła udział w inspirujących warsztatach oraz zobaczyła ciekawą wystawę Eugeniusza Marca, co pozwoliło młodym uczestnikom poznać bliżej sztukę tego twórcy i wzbogacić swoje doświadczenia kulturalne.Zwiedzenie Opola zakończyliśmy spacerem po mieście oraz wizytą w parku MDK.

• Półkolonie w naszej szkole

• W  poniedziałek 19 sierpnia rozpoczęły się półkolonie "Wesołe Wakacje "dofinansowane z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii, na które zgłosiło się 25 dzieci . Opiekę nad uczestnikami bezpłatnie sprawowali nauczyciele z naszej szkoły. Głównym celem  półkolonii jest zapewnienie dzieciom ciekawego, aktywnego i bezpiecznego bez uzależnień wypoczynku w wakacje .Kadra pedagogiczna zapewniła uczestnikom półkolonii urozmaicony i bogaty program opracowany i realizowany tak, aby pobudzić i rozwijać aktywność fizyczną, doskonalić umiejętności i zainteresowania robotyką oraz siecią neuronową.