• CodeWeek

• Dzisiaj uczniowie klasy 4 i 5 brali udział w #codeweek.

Podczas zajęć dowiedzieli się na czym polega szkolenie maszyn. Czym jest sztuczna inteligencja, jak wpływa na nasze życie. Ponadto tworzyliśmy program, dzięki któremu IA ma posprzątać oceany.

Po zakończonym zadaniu uczniowie otrzymali certyfikaty.

CodeWeekend Hour of Code #osehero

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie złożyli serdeczne życzenia całej społeczności szkolnej, wyrażając wdzięczność za codzienny trud i zaangażowanie. Podczas apelu zostały również wręczone nagrody dyrektora dla wyróżnionych nauczycieli i pracowników. To był wyjątkowy dzień, pełen podziękowań i wzruszeń! 🎉

• VI Powiatowy Konkurs Recytatorski wierszy Agnieszki Osieckiej

• W czwartek 10.10.2024 nasze uczennice wzięły udział w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim wierszy Agnieszki Osieckiej. Uczennice zaprezentowały wybrane wiersze, a za udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy występu, odwagi i umiejętności oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

• O!POLE RODZINNY PARK ROZRYWKI

• Nie ma nic lepszego niż zabawa z kolegami i koleżankami😊, a zabawa w towarzystwie troli, krętych labiryntów, drewnianych zamków, zjeżdżalni i przyjaznych zwierząt jest bezapelacyjnie najlepsza🧝🏽‍♀🧝🏼‍♂🦇🐑🐏. W ten październikowy dzień przedszkolaki i uczniowie klas I-III odwiedzili O!POLE RODZINNY PARK ROZRYWKI. Atrakcji nie brakowało🙂. Zaczęło się od warsztatów w malowaniu dynii 🎃, po tworzenie magicznych eliksirów 🧪. Nie zabrakło szalonych zjazdów na dmuchanym zamku, wyścigów w pajęczych sieciach i zabaw na dyniowym polu. Był czas na posiłek i relaks. Dobrze było wykorzystać w ten sposób ostatnie ciepłe dni "babiego lata"🕸🍁🍂.

• J. angielski w klasie III

• W ramach dodatkowych zajęć z języka angielskiego w klasie III stworzyliśmy z dziećmi nasz wspólny projekt.

Projekt dotyczył tematyki przerabianej na zajęciach i stworzony został w celu lepszego utrwalenia danych struktur. Wyszło pięknie :)

Takie projekty wspomagają również integrację klasy :)