Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Święto Pieczonego Ziemniaka 2018

Czytaj więcej: Święto Pieczonego Ziemniaka 2018

W pierwszym tygodniu października uczniowie Szkoły Podstawowej w Rogach wraz z wychowawcami zorganizowali Święto Pieczonego Ziemniaka. Zapłonęło duże ognisko, zapachniały smażone na kijach kiełbasy, w popiele piekły się ziemniaki. Zajęcia zorganizowane na świeżym powietrzu były doskonałą okazją do aktywnego, zdrowego spędzenia czasu, integracji i dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń. Pogoda dopisała, a relaks na świeżym powietrzu był doskonałą odskocznią od szkolnej codzienności.

GALERIA

 

Zajęcia otwarte w przedszkolu

Czytaj więcej: Zajęcia otwarte w przedszkolu

Jesień obdarza nas wieloma darami. Kasztany, liście, jarzębina, owoce i warzywa: to może być początek świetnej zabawy i nauki. Przedszkolaki wspólnie ze swoimi rodzicami zaprosiły „Jesień” do zabawy. Dzieci liczyły, tańczyły, manipulowały, a na koniec za pomocą map odnalazły w ogrodzie szkolnym kosze pełne darów jesieni. Kreatywność i pomysłowość dzieci oraz rodziców sprawiła, że powstały warzywne stworki, ludziki i postacie.

Galeria

Informacja o ubezpieczeniu

Informacja
 
Jutro 21 września 2018 od godziny 7.45 będzie
 
możliwość wpłacenia składki na ubezpieczenie
 
dzieci.

Biesiada Poezji Jesiennej

Czytaj więcej: Biesiada Poezji Jesiennej

Tradycją naszej szkoły od trzech lat jest czytanie poezji na forum całej społeczności szkolnej, gdzie motywem przewodnim jest jesień. Jednak wyjątkowo poezja ta nie jest czytana przez uczniów, a przez nauczycieli i pracowników obsługi. Poprzez takie imprezy dorośli dają przykład czytania dzieciom literatury, co wyrabia w nich dobre nawyki, rozwija wyobraźnię, poczucie piękna, estetyki i kultury osobistej. Dorośli bardzo chętnie czytali, recytowali a nawet śpiewali, co wzbudziło wielki aplauz. Wśród osób, które chętnie czytały były: Bożena Gala-Jagi, Dorota Dec, Elżbieta Dressler, Joanna Jędrzejczyk, Elżbieta Buczkowska, Waldemar Juzwa, Marlena Caputa, Małgorzata Pasierbek, Stanisława Błasiak, Jolanta Świerczyńska, Gabriela Kijas i Ryszard Turek. Wszystkim uczestnikom biesiady serdecznie dziękujemy.   

Galeria

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Czytaj więcej: Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Galeria

Dzień Przedszkolaka

Czytaj więcej: Dzień Przedszkolaka

Dzień przedszkolaka

20 września to ważna data dla najmłodszych, obchodzimy wtedy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze przedszkolaki również uczciły ten dzień wspólnymi tańcami integracyjnymi oraz zabawami z chustą animacyjną. Każde dziecko od malucha po starszaka otrzymało medal „Super przedszkolaka”, a żeby ten dzień był jeszcze bardziej radosny nie zabrakło smacznych przekąsek.

Galeria

,,Figielek” w naszym przedszkolu

Czytaj więcej: ,,Figielek” w naszym przedszkolu

20.06.2018 nasze przedszkole odwiedził  ,,Figielek” firma organizująca zabawy dla dzieci. Pomysłodawcą były dwie mamy,  które wraz z panią Anią Oliwą zorganizowały i przeprowadziły różne zabawy i konkursy. Były również bańki mydlane, dmuchany zamek, a na deser każde dziecko dostało robioną w maszynie watą cukrową. Zabawa była bardzo udana, a dzieci szczęśliwe.

Serdecznie dziękujemy mamom Katarzynie Siołkowskiej i Paulinie Toruńskiej oraz firmie ,,Figielek” za zorganizowanie społecznie tak wspaniałych atrakcji.

GALERIA

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©