Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wzorowi uczniowie za I semestr 2017/2018

Czytaj więcej: Wzorowi uczniowie za I semestr 2017/2018

8 lutego 2018 roku na uroczystej gali wręczyliśmy listy gratulacyjne rodzicom dzieci uzyskujacych najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Czytaj więcej: Wzorowi uczniowie za I semestr 2017/2018

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

                         Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Galeria

Tradycyjnie jak każdego roku przedszkolaki z naszego oddziału przedszkolnego zaprosiły w swoje progi Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która odbyła  się 08.02. 2018 roku. Goście przybyli w bardzo licznym gronie, nie zabrakło również rodziców, którzy bardzo byli zaciekawieni, czym pochwalą się ich pociechy. Program artystyczny był bogaty w pięknie recytowane wierszyki, wesołe piosenki oraz  rytmiczne tańce. Dzieci zatańczyły ,,Twistigena”, ,,Taniec z szarfami”, oraz  ,,Grozika”. Po części artystycznej wszystkie wnuczęta pobiegły do swoich Babć i Dziadków z prezentami i całusami. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, na którym były przepyszne ciasta, upieczone przez rodziców. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej, wesołej i serdecznej atmosferze. Wszyscy goście byli zachwyceni występem  swoich wnucząt i zapewniali, że w przyszłym roku na pewno tutaj przybędą.                                                         

    Wychowawca: Małgorzata Pasierbek

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

XIV Międzyszkolny Konkurs Kolędowy w Witoszycach

Czytaj więcej: XIV Międzyszkolny Konkurs Kolędowy w Witoszycach

XIV Międzyszkolny Konkurs Kolędowy w Witoszycach o zasięgu międzynarodowym (województwo dolnośląskie).
Szkoła Podstawowa Rogi reprezentowana była w kategorii dzieci do lat 7 przez Lenę Dzwonnik, która zdobyła I miejsce (przygotowanie Pani Bożena Gala). W kategorii klas I-III brawurowo zaśpiewała Zuzia Gągorowska przygotowana przez Panią Jolantę Siedlak. Piękną kolędę " W żłobie leży..." zaśpiewała Jula Bednarz, która swoim wykonaniem urzekła całą publiczność, a trzeba uczciwie przyznać, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Duże uznanie dla naszych wokalistek !

Ogólnopolski Konkurs ERGO

Czytaj więcej: Ogólnopolski Konkurs ERGO

Uczniowie klas 4, 6 i 7 uczestniczyli w trzech Ogólnopolskich Konkursach organizowanych przez  Centrum Edukacji Ego Partum.

W konkursie "W zaczarowanym świecie baśni" tytuł laureata uzyskała Zuzanna Dera.

 

Czytaj więcej: Ogólnopolski Konkurs ERGO

Gala Tadeuszy już na nami

Czytaj więcej: Gala Tadeuszy już na nami

Jak co roku w światecznej atmosferze odbyła się gala wręczenia statuetek Tadeusza. 

W tym roku statuetkę otrzymali

Stanisław Figurski

Stanisław Nieckarz

Ryszard Pasieberk

GRATULUJEMY

GALERIA

Przyjaźń - laureaci

Czytaj więcej: Przyjaźń - laureaci

Klasa II- Nagroda główna „Przyjaźń”

 Uczniowie klasy II zostali laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Zespołowego "Przyjaźń", który został zorganizowany w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Zadaniem konkursu było zobrazowanie hasła "Przyjaźń" za pomocą tekstu, obrazu, dźwięku. Jako zwycięska grupa otrzymujemy nagrodę główną- warsztaty dziennikarskie !!! Bardzo cieszymy się!

Wspaniali Seniorzy 8 plus

Czytaj więcej: Wspaniali  Seniorzy 8 plus

         Dobiegła końca realizacja pierwszej części projektu „Senior 8 plus“. Uczestnicy  Szkolnego Klubu Wolontariatu „Otwórz dłoń“ przeprowadzili najpierw akcję charytatywną“Santa Claus“ rozprowadzająć wielką ilość babeczek dla Świętego Mikołaja. (Serdeczne ukłony składamy Pani Małgorzacie Cendal za ogrom wykonanej dla nas pracy! ).Następnie przygotowaliśmy „Seniorom  8 plus“ najbliższej okolicy paczki świąteczne, które wolontarisze roznieśli w dniu wczorajszym i dzisiejszym, składając serdeczne życzenia i chwilę rozmawiając. Serca radowały się i wzruszały słysząc ciepłe słowa radości, podziękowania za przybycie i uśmiech na twarzy i to jest najpiękniejsze!

         GALERIA

Czytaj więcej: Wspaniali Seniorzy 8 plus

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Custom text here