Mistrzowie Kodowania

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Czytaj więcej: Andrzejki  klas 2 i 3

Wychowawcy klasy drugiej i trzeciej wspólnie zorganizowali zabawę andrzejkową dla wszystkich uczniów, którzy mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć ?.

Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka.

Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji dzieci z różnych klas, a wspólny poczęstunek uczył przede wszystkim umiejętności dzielenia się i radością tego, co możemy z serca dać innym. 

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy show. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.

Czytaj więcej: Mała książka Wielki człowiek

Kampania Mała Książka-Wielki Człowiek” kolejny raz przygotowała coś z myślą o dzieciach rozpoczynających naukę w szkole podstawowej i rozpoczynających pierwsze kroki w sztuce jaką jest czytanie książek.
Projekt Mała Książka – Wielki Człowiek Wyprawka dla Pierwszaka” ma charakter ogólnopolski i jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Narodu.
Nasi Kochani pierwszoklasiści także otrzymali swoje wyprawki czytelnicze.
Było uroczyście i patriotycznie, bo zbiegło się to z obchodami Święta Niepodległości.
Życzymy WAM- kochani czytelnicy sukcesów, aby wypożyczane książki zachwycały Was swoim pięknem, cieszyły oczy i rozpalały wyobraźnię. Niech WAM towarzyszą w chwilach radości i smutku, wywołują głośny śmiech i łzy szczerego wzruszenia.
Pamiętajcie, „Gdy ktoś czyta, zawsze albo się czegoś nauczy, albo zapomni o tym co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie – wygra”. 

Czytaj więcej: 11 listopada 2021
ZKOLNA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.
Dnia 10.XI .2021r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w uroczystości związanej
z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.
Klasy 1-3 wraz z opiekunami - wychowawcami klas, przygotowali cudowne prace, plakaty pt.,, 100 powodów, za co kochamy Polskę ". Klasa IV, zaprezentowała ważne informacje a także ciekawostki o Marii Skłodowskiej - Curie. KLASA V, opowiedziała o Marii Konopnickiej. Klasa VI przygotowała bardzo ciekawą prezentację multimedialną o Ignacym Janie Paderewskim. Klasa VII zafascynowała była wielką działaczką podczas powstania listopadowego - Emilią Plater. W klasie VIII, wie dużo na temat Józefa Piłsudskiego.
Część artystyczną urozmaicił występ uczniów naszej szkoły, dzięki czemu mieliśmy okazję wysłuchać najważniejszych pieśni patriotycznych
 
Czytaj więcej: Program Cukierek

Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły zostali objęci Programem Wczesnej Profilaktyki „Cukierki”. Program oparty na bajce profilaktycznej Agnieszki Grzelak pt. „Cukierki”. Bajka jak i program powstały jako element szerszej współpracy fundacji Homo Homini z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Celem programu było: przybliżenie uczniom podstawowych informacji na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych, kształtowanie troski o własne bezpieczeństwo w relacjach z innymi, kształtowanie postawy dystansu w relacjach z osobami nieznajomymi, rozwijanie u uczniów postawy szacunku i zaufania w stosunku do szkolnego personelu pedagogicznego i technicznego jako osób mogących udzielić wsparcia w problemach wydarzających się na terenie szkoły. Podczas zajęć wykorzystano metody aktywizujące. Różnorodne zabawy, w których wszyscy uczestniczyli z ogromnym zaangażowaniem sprzyjały również integracji całego zespołu

Podkategorie