Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Choinka 2019

Czytaj więcej: Choinka 2019

W tym roku odbyły sie dwie zabawy karnawałowe. Jedna klas 0 - 4, a druga 5 - 8.

Uczennice klasy 8 przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek fotobudkę. Zapraszamy do galerii

Przedszkolaki w Teatrze

Czytaj więcej: Przedszkolaki w Teatrze

Przedszkolaki w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu

W styczniu odbyła się pierwsza wycieczka projektu „Przedszkole dla wszystkich przyjazne”, która była finansowana przez środki unijne. W Teatrze Lalki i Aktora w Opolu czekało nas wiele niespodzianek. Najpierw oglądaliśmy spektakl teatralny „Bajka o szczęściu”. Nawet najmłodsze przedszkolaki z zainteresowaniem śledziły losy dziadka i jego przyjaciół: kogutka, świnki i myszki. Następnie mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których dzieci tworzyły swoje sznurkowe lalki oraz współtworzyły teatr cieni.

Wieczór Wigilijny 2018

Czytaj więcej: Wieczór Wigilijny 2018

Wieczór Wigilijny 2018

Tadeusz 2018

 Kolędy i pastorałki w wykonaniu członków Zespołu "Rożek" oraz gościa specjalnego Magdaleny Skazy.

Galeria

Nowe pomoce dydaktyczne dla przedszkola

Czytaj więcej: Nowe pomoce dydaktyczne dla przedszkola
Nowe pomoce dydaktyczne dla przedszkola Dzięki realizacji programu finansowanego przez Fundusze Europejskie „Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”, przedszkole w Rogach zostało zaopatrzone w pomoce dydaktyczne i terapeutyczne. Nasza sala wzbogaciła się o siedziska sensoryczne, a także pomoce do gimnastyki. Dzięki otrzymanym pomocom logopedycznym zajęcia również zyskają na atrakcyjności.

Razem na święta

Czytaj więcej: Razem na święta

Podsumowanie zbiórki darów w ramach akcji #RazemNaŚwięta. Wolontariusze szkoły w Rogach przygotowali piękne paczki dla Polaków żyjących na Kresach. Dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców udało się nam zebrać dużo żywności długoterminowej i słodyczy. Wszystkim dziękujemy za wsparcie.

 

Wyśpiewane życzenia

Zapraszamy na film

 

Mikołajki

Czytaj więcej: Mikołajki

Czekaliśmy, czekaliśmy, aż się doczekaliśmy! Odwiedził nas Mikołaj! Nie dość, że obdarował prezentami wszystkie grzeczne przedszkolaki, to jeszcze dał się namówić na przedszkolne zabawy. Mamy nadzieję, że nie zmęczyliśmy Świętego zbyt mocno i dotrze jeszcze do innych dzieci.

Galeria

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©