Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

BENE MERITUS SCHOLAE

Drukuj
Kategoria: Amatorski Zespół Teatralny
Opublikowano

Dobrze zasłużony szkole

Przez cztery ostatnie  lata byliśmy widzami i świadkami ewoluowania talentów aktorskich osób, które podjęły próbę sprawdzenia się na scenie teatru. Teatru co prawda amatorskiego, ale w zawodowym wykonaniu.

 

Aktorzy przygotowali w tym czasie aż 5 sztuk, a   zaprezentowali je 10 razy w różnych miejscach; w  szkole w Rogach, w Domach Kultury Niemodlin, Gracze, Tułowice. Za każdym razem towarzyszyły nam ogromne emocje i trema. Chcieliśmy wypaść jak najlepiej i myślę, że się udało, ale to Państwo oceniacie.

 

Wśród aktorów są absolwenci, rodzice, nauczyciele,  pracownicy i przyjaciele szkoły, którzy dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi aktorskiemu, profesjonalnej grze i ciężkiej pracy przyczynili się do promocji naszej szkoły w środowisku. 

 

Dlatego też, Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Rogach postanowiła przyznać wyróżnienie i udekorować honorową odznaką Bene Meritus Scholae (łac. dobrze zasłużony szkole) wszystkich dorosłych  aktorów wywodzących się spoza szkoły. Przyznać gorąco podziękować  Aktorom;

 

Pani Barbara Witek

Pani Jolanta Burko

Pani Anna Jędrzejewska

Pani Anna Prochera

Pan Zdzisław Wasylik

Pan Wiesław Pogonowski

Pan Jan Łoziński

Pan Andrzej Domalewski

Pan Dawid Włoch

Pan Zbigniew  Szurgut

Pan Mariusz Szurgut

Pan Ireneusz Głąb

Pan Ireneusz Prochera

Pan Kazimierz Niebylski

Pan Sławomir Kownacki

Pan Zbigniew Nowak

Pan Rafał Domalewski

Pan Grzegorz Lampa

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©