20 luty Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

Kategoria: Przedszkole

W dniu 19 lutego 2013 w oddziale przedszkolnym odbyła się wielka uroczystość o okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały obszerny program artystyczny, na który złożyły się: piosenki, gra na instrumentach perkusyjnych, wierszyki oraz tańce. Przewodnim motywem w tym programie był "Krakowiak", którego dzieci zatańczyły brawurowo. Ubrane były w ludowe stroje, co robiło ogromne wrażenie na zaproszonych gościach.

Babcie i Dziadkowie byli zachwyceni występami swoich wnucząt. Po programie artystycznym był słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Nie zabrakło również zabaw i konkursów wspólnych z dziadkami i babciami.

Uroczystość bardzo wszystkim się podobała a przedszkolaki były dumne, że mogły sprawić swoim najbliższym wiele radości.

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2012-2013_dzienbabci_2013_02190216.jpg

zapraszamy na film z fragmentem występu b_150_100_16777215_00_images_przedszkole.gif