Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela Z tej okazji członkowie Zespołu Rożek tańcem, śpiewem i scenkami z życia szkoły wyrazili słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. W tym uroczystym dniu podziękowania i życzenia pracownikom szkoły przekazała również dyrektor Jolanta Włoch oraz wręczyła Nagrody Dyrektora. Dziękuję nauczycielom i pracownikom za pomoc w organizacji: za piękną gazetkę, urokliwe laurki, podkłady muzyczne dla dzieci, wsparcie w nauce ról, przygotowanie sali i zadbanie o bezpieczeństwo . ❤Dziękuję rodzicom za współpracę i wspieranie wszechstronnego rozwoju swoich pociech. ❤ Mam nadzieję, że kolejne dni roku szkolnego upłyną nam w szkole, w miłej i spokojnej atmosferze.