Dzień pieczonego ziemniaka klasa 3 - 2020

„Niespodzianka Kartofelka”

29 września 2020 r. uczniowie klasy III obchodzili Święto Pieczonego Ziemniaka.

Pogoda tego dnia była niezbyt ładna, dlatego by rozweselić dzień, dzieci wykonaliśmy tęczowe  hasło. Pomogliśmy panu woźnemu ułożyć drewno na ognisko. Przynieśliśmy  ziemniaki i kiełbaskę. I wtedy okazało się, że nie przygotowaliśmy patyków do smażenia tych kiełbasek. No i  nie tylko niebo było zachmurzone, ale nasze buzie też. Całą sytuację uratowała pani dyrektor, bo przyniosła nam list od Kartofelka. Bohater dnia zachęcił nas do wykonania różnych zadań w celu zdobycia niespodzianki. Czy wykonaliśmy zadania, czy udało się nam zdobyć niespodziankę?  Zobaczcie sami! Zapraszamy do filmowej relacji.