Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Foto my

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Zapraszamy naszych przedszkolaków, uczniów i ich rodziców do podzielenia się z nami relacjami pt.”Jak spędzam ten czas w domu?” Zachęcamy do wstawiania na profilu (tablicy) FB Szkoły Podstawowej w Rogach zdjęć, krótkich filmików z Waszych zabaw i nauki domowej.

Pamiętajcie - Wszyscy  jesteśmy cząstką historii naszej szkoły i odwrotnie. Szkoła ta jest również częścią nas, skrawkiem naszego życia, elementem naszej teraźniejszości.

Mamy nadzieję, że zadania sprawią Wam choć trochę przyjemności a zabawa w fotografów i filmowców doda nowego wymiaru tym zajęciom.

Chcemy wiedzieć co u Was słychać, bo choć nie ma Was w szkole, pamiętamy o Was. 

Wasi nauczyciele!

A Was  Rodziców prosimy o zachęcanie swoich dzieci do samodzielnej nauki w domu oraz odrabiania zadań zleconych przez nas nauczycieli, udostępnianych na platformach edukacyjnych oraz przesyłanych drogą elektroniczną.

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©