Foto my

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Zapraszamy naszych przedszkolaków, uczniów i ich rodziców do podzielenia się z nami relacjami pt.”Jak spędzam ten czas w domu?” Zachęcamy do wstawiania na profilu (tablicy) FB Szkoły Podstawowej w Rogach zdjęć, krótkich filmików z Waszych zabaw i nauki domowej.

Pamiętajcie - Wszyscy  jesteśmy cząstką historii naszej szkoły i odwrotnie. Szkoła ta jest również częścią nas, skrawkiem naszego życia, elementem naszej teraźniejszości.

Mamy nadzieję, że zadania sprawią Wam choć trochę przyjemności a zabawa w fotografów i filmowców doda nowego wymiaru tym zajęciom.

Chcemy wiedzieć co u Was słychać, bo choć nie ma Was w szkole, pamiętamy o Was.

Wasi nauczyciele!

A Was  Rodziców prosimy o zachęcanie swoich dzieci do samodzielnej nauki w domu oraz odrabiania zadań zleconych przez nas nauczycieli, udostępnianych na platformach edukacyjnych oraz przesyłanych drogą elektroniczną.