Dzień Wymiany

Regulamin Dnia Wymiany

1.      Do 13 marca każdy uczeń może przynieść do szkoły na wymianę nie więcej jak 10 rzeczy. Będą czekały na Dzień Wymiany (17 marca), złożone w jednej klasie.

2.      Rodzice muszą wyrazić zgodę na przyniesienie poszczególnych przedmiotów.

3.      Wymiana dotyczy zarówno ubrań, jak i zabawek, gier planszowych, gier komputerowych itp.

4.      Do każdej rzeczy należy przyczepić karteczkę (metkę) z imieniem i  nazwiskiem właściciela.

5.      Na wymianę przynosimy tylko rzeczy niezniszczone, czyste, które można dalej używać.

6.      Jeśli jakaś rzecz ma drobne usterki lub defekty, należy o tym poinformować, wypisując informację na metce z nazwiskiem właściciela.

7.      Uczestnicy sami między sobą negocjują, za co wymienią rzecz, która im się podoba. Preferowana jest wymiana jednej rzeczy za jedną rzecz, ale uczestnicy mogą ustalić inną regułę, z której obie strony będą zadowolone.

8.      Drobne rzeczy można wystawiać w kompletach np. 5 figurek, 4 spinki do włosów.

Do wzięcia udziału w Dniu Wymiany zapraszamy również osoby dorosłe: rodziców oraz członków rodziny ucznia.

17 marca o godz. 16.00 zaczyna się w naszej szkole tzw. Dzień Otwarty. Będą mu towarzyszyć ciekawe pokazy i warsztaty. Równolegle będzie można wziąć udział w WYMIANIE. Osoby dorosłe przynoszą dowolną ilość rzeczy w dniu wymiany czyli 17 marca.

Informacja,  w którym pomieszczeniu naszej szkoły będą wystawione przedmioty na wymianę, będzie zamieszczona na tablicy informacyjnej w holu.

Jest to zależne od ilości zgromadzonych przedmiotów

Druk zgody na przyniesienie przez ucznia rzeczy na wymianę dostępny u wychowawców.