Bal karnawałowy 2020

"Karnawałowa zabawa, karnawałowy bal.

Kto nie bawi się z nami, temu będzie żal."

Zapraszamy na relację filmową

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej w Rogach oraz przedszkolacy niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w  28 stycznia od godziny 16.00 - 18.00.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, lwy, ślimaki, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła...

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową, w której przewodnią rolę grał wodzirej "Mirosław". Zaprosił on dzieci do Chińskiego Cesarstwa, gdzie czekało na nie wiele zabaw i tanecznych pląsów. Punktem kulminacyjnym był parada strojów prezentowanych wraz z rodzicami. Największą atrakcją było pokonanie Chińskiego Smoka.

Zabawa była przednia, zarówno dzieci jak i rodzice wyszli bardzo zadowoleni i rozbawieni.

Również klasy starsze miały swoją zabawę karnawałową.

Zapraszamy do galerii.