Dzień Babci i Dziadka 2020

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka

23 stycznia 2020 r.

zapraszamy na filmową relację

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodu, są w kalendarzu dwa wyjątkowe dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo wtedy właśnie hucznie obchodzimy Dzień Babci i Dziadka.  W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta to tradycja wpisana w repertuar imprez  szkolnych.  23 stycznia na sali gimnastycznej przywitaliśmy szanownych  gości ciepłymi słowami.  Następnie przedszkolaki i uczniowie klas I-III ociepliły atmosferę jeszcze bardziej  dziękując i życząc tekstami wzruszających wierszy. Śpiewały i tańczyły, aby w ten prosty sposób okazać  dziadkom swą wdzięczność i miłość  za ich jestestwo.  Na twarzach gości widać było wzruszenie. Występy zakończono odśpiewaniem „100 lat”, po czym babcie i dziadkowie otrzymali od dzieci prezenty z życzeniami i buziakami na policzkach. Następnie zaproszono wszystkich  do  wspólnego biesiadowania przy cieście i herbatce.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia

oraz samych pogodnych i radosnych dni.

Społeczność szkolna

SP Rogi