Mikołajki 2019

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2019-2020_mikolajki_img_6505.jpg

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już od samego rana uczniowie edukacji wczesnoszkolnej nasłuchiwali dźwięku dzwonka Mikołaja. Na buziach dzieci pojawił się uśmiech i radość.  Spotkanie ze Świętym Mikołajem minęło w miłej atmosferze. Wszyscy bardzo przeżyli  to spotkanie. Uczniowie zaprezentowali Mikołajowi wiersze oraz piosenki. Każdy uczeń otrzymał od Mikołaja prezent. Był to dzień pełen pozytywnych przeżyć i emocji.