„Zawody dawniej i dziś”

Uczniowie klasy II już kolejny raz w tym roku szkolnym pracowali metodą projektów. Znów szukali odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a tym razem zgromadzone wokół tematu „Zawody dawniej i dziś”. Zwiedziliśmy warsztat stolarski pana Stanisława Łabuza i gospodarstwo rolne pana Jarosława Łabuza. Poznaliśmy pracę stolarza i rolnika. Obu panom serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas. Już niedługo na kolejnych wycieczkach poznamy inne, ciekawe zawody.

Zapraszamy na filmową relację z przebiegu projektu.