Starszaki przygotowują się do konkursu „Mali Ratownicy”

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2018-2019_ratownik_20190404_122210.jpg

Nasze przedszkolaki szkoliły się z zakresu udzielania pierwszej pomocy, pod czujnym okiem uczniów z Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie. Znajomość numerów alarmowych to za mało, dzieci potrafią ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, wiedzą jak zachować się w wypadku omdlenia, a nawet w jaki sposób prowadzić masaż serca. Po takim szkoleniu liczymy na powtórzenie sukcesu z zeszłego roku!