Program Wartość dodana

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2018-2019_wartoscdodana_20190329_091536.jpg

W klasach 4 - 6 rozpoczęliśmy realizację programu Wartość dodana Fundacji Szkoła z klasą. Chcemy, aby uczniowie uwierzyli, że matematyki nie tylko da się nauczyć i można ją polubić, ale przede wszystkim, że warto to zrobić. Program Wartość dodana (Added value) prowadzony jest przez Fundację Szkoła z Klasą (Polska) w partnerstwie z Asociación Smilemundo (Hiszpania), NHL Stenden (Holandia) oraz Universal Learning Sytems (Irlandia) ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu ERASMUS+. Na pierwszych zajęciach podjęliśmy wyzwanie: stwórzcie wymarzoną salę lekcyjną.