Przedszkolaki w Teatrze

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2018-2019_wycieczka_teatr_20190110_122602.jpg

Przedszkolaki w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu

W styczniu odbyła się pierwsza wycieczka projektu „Przedszkole dla wszystkich przyjazne”, która była finansowana przez środki unijne. W Teatrze Lalki i Aktora w Opolu czekało nas wiele niespodzianek. Najpierw oglądaliśmy spektakl teatralny „Bajka o szczęściu”. Nawet najmłodsze przedszkolaki z zainteresowaniem śledziły losy dziadka i jego przyjaciół: kogutka, świnki i myszki. Następnie mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których dzieci tworzyły swoje sznurkowe lalki oraz współtworzyły teatr cieni.