Nowe pomoce dydaktyczne dla przedszkola

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2018-2019_pomoce_20181212_082914.jpg
Nowe pomoce dydaktyczne dla przedszkola Dzięki realizacji programu finansowanego przez Fundusze Europejskie „Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”, przedszkole w Rogach zostało zaopatrzone w pomoce dydaktyczne i terapeutyczne. Nasza sala wzbogaciła się o siedziska sensoryczne, a także pomoce do gimnastyki. Dzięki otrzymanym pomocom logopedycznym zajęcia również zyskają na atrakcyjności.