Zajęcia otwarte w przedszkolu

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2018-2019_dzien_otwarty_IMG_20181002_103851.jpg

Jesień obdarza nas wieloma darami. Kasztany, liście, jarzębina, owoce i warzywa: to może być początek świetnej zabawy i nauki. Przedszkolaki wspólnie ze swoimi rodzicami zaprosiły „Jesień” do zabawy. Dzieci liczyły, tańczyły, manipulowały, a na koniec za pomocą map odnalazły w ogrodzie szkolnym kosze pełne darów jesieni. Kreatywność i pomysłowość dzieci oraz rodziców sprawiła, że powstały warzywne stworki, ludziki i postacie.