Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

,,Figielek” w naszym przedszkolu

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano
b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2017-2018_figielek_20180620_093645.jpg

20.06.2018 nasze przedszkole odwiedził  ,,Figielek” firma organizująca zabawy dla dzieci. Pomysłodawcą były dwie mamy,  które wraz z panią Anią Oliwą zorganizowały i przeprowadziły różne zabawy i konkursy. Były również bańki mydlane, dmuchany zamek, a na deser każde dziecko dostało robioną w maszynie watą cukrową. Zabawa była bardzo udana, a dzieci szczęśliwe.

Serdecznie dziękujemy mamom Katarzynie Siołkowskiej i Paulinie Toruńskiej oraz firmie ,,Figielek” za zorganizowanie społecznie tak wspaniałych atrakcji.

GALERIA

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©