Wycieczka I-III do Kłodzka

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2017-2018_Klodzko2018_20180611_095733.jpg

Wycieczka I-III do Kłodzka

Dzień 11 czerwca klasy I-III spędziły dzień na wycieczce w Parku Miniatur Euroland w Kłodzku. Odbyliśmy z przewodnikiem wspaniałą podroż po architektonicznych perełkach budowlanych Europy. Miniatury słynnych budowli są świetnie wykonane, a wizyta w pracowni modelarskiej zapoznała nas  z procesem technologicznym powstawania tych  „dzieł“. Wzięliśmy również udział w warsztatach botanicznych, efektem których były „Ekostworki“ wykonane przez uczniów z materiałów przyrodniczych. Efektem końcowym naszej wycieczki była gra terenowa „Zostań Odkrywcą Minieurolandu“, w której uczniowie podzieleni na grupy musieli odszukać na terenie parku  makiety, policzyć je i wypełnić arkusze. Pomimo upału dzieci świetnie potrafiły  poruszać się w terenie rozwiązując zagadki.