Mały ratownik 2018

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2017-2018_Mali_ratownicy_20180605_115849.jpg

„Mały Ratownik”

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego przy SP w Rogach 05.06.2018 roku  wzięły udział w „ Konkursie dla Małych Ratowników”, w którym    zajęły          I miejsce. Konkurs odbył się w Zespole Szkół w Niemodlinie.  Dzieci musiały wykonać pięć zadań: masaż serca i sztuczne oddychanie, ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej, wykazać się wiedzą jak pomóc podczas omdlenia i krwotoku z nosa oraz znać numery alarmowe. Nasze dzieci wykazały się zarówno wiedzą teoretyczną jak i praktyczną. W nagrodę otrzymały dyplomy i misie. Po konkursie obejrzały bajkę w wykonaniu uczniów z ZS oraz wzięły udział w zabawach integrujących.