Dzień Mamy i Taty w przedszkolu 2018

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2017-2018_Dzien_Mamy_IMG-20180606-WA0031.jpg

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu.

W dniu 25.05.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty w innej formie, bo na sportowo przy ognisku. Dzieci przywitały swoich rodziców wierszykami i piosenką, a potem były zabawy integrujące grupę. Nie zabrakło konkursów sportowych takich jak skoki w workach, przeciąganie liny, podawanie piłki. Konkursy sportowe przeplatane były kalamburami oraz zagadkami. Mamy musiały również odszukać swój portret malowany przez dziecko. Bardzo dużą niespodziankę przygotował tata Antosia wraz ze swoim kolegą, była to ogromna dmuchana trampolina, którą przywieźli na teren szkoły. Trampolina wywołała u dzieci ogromną radość, gdyż mogły z niej korzystać do woli. Po wyczerpujących zabawach ruchowych, wszyscy wspólnie piekli kiełbaski oraz częstowali się słodkościami i ciastami, przygotowanymi przez rodziców. Zabawa była przednia.