Trzecioteścik

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2017-2018_trzeciotescik_20180423_085902.jpg

23 i 24 kwietnia  nasi trzecioklasiści przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Sprawdzian składał się z tekstu z edukacji polonistycznej i testu z edukacji matematycznej. Uczniowie mieli każdego dnia  90 minut na jego rozwiązanie. Był to dla nich pierwszy, tak poważny egzamin z wiadomości i umiejętności edukacyjnych, które zdobyli podczas trzech lat nauki w szkole. Sprawdzian przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie z uśmiechem na ustach oddawali  rozwiązane testy. Z wynikami sprawdzianu zostaną oni szczegółowo zapoznani na początku czerwca.