Wizyta Wojewody

W ramach ogólnopolskiego programu "Niepodległa" realizowanego z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości gościliśmy dzisiaj WOJEWODĘ OPOLSKIEGO PANA ADRIANA CZUBAKA, który odwiedził naszą szkołę, by opowiedzieć uczniom o Konstytucji 3 Maja i o Święcie Flagi. Ta lekcja była promocją patriotycznych postaw. Uczniowie dostali biało-czerwone kotyliony i polskie flagi, a biblioteka szkolna wzbogaciła się o prezent - pięknie wydany „ Wielki Atlas Historii Polski”. W tej ciekawej lekcji historyczno – patriotycznej uczestniczyły również SEKRETARZ GMINY PANI ZDZISŁAWA BARTKÓW I DYREKTOR CUW –u PANI MAŁGORZATA KOCHANEK. Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewali hymn szkoły.