OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

W piątek 13.04.2018 roku odbyła się XXII Olimpiada Przedszkolaka, którą tradycyjnie organizowało przedszkole nr 2 w Niemodlinie. Na imprezie spotkały się drużyny ze wszystkich przedszkoli z naszej gminy. Zanim przeszliśmy do konkurencji sportowych to została przeprowadzona rozgrzewka. Podczas olimpiady dzieci wzięły udział w pięciu konkurencjach, za które przydzielane były punkty. W rezultacie nasze przedszkolaki uplasowały się na III miejscu z czego jesteśmy bardzo dumni. Wróciliśmy do przedszkola z pucharem, dyplomem i oczywiście z medalami.