Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Aktualności

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Drukuj

W piątek 13.04.2018 roku odbyła się XXII Olimpiada Przedszkolaka, którą tradycyjnie organizowało przedszkole nr 2 w Niemodlinie. Na imprezie spotkały się drużyny ze wszystkich przedszkoli z naszej gminy. Zanim przeszliśmy do konkurencji sportowych to została przeprowadzona rozgrzewka. Podczas olimpiady dzieci wzięły udział w pięciu konkurencjach, za które przydzielane były punkty. W rezultacie nasze przedszkolaki uplasowały się na III miejscu z czego jesteśmy bardzo dumni. Wróciliśmy do przedszkola z pucharem, dyplomem i oczywiście z medalami.

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©