Przystąpienie do programu Szkoła Niepodległa

Kategoria: Projekt

b_150_100_16777215_00_images_progr_niep1.jpg

W związku z ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Rokiem dla Niepodległej – przystąpiliśmy do projektu polegającego na pozyskaniu tytułu „Szkoły Niepodległej”.
Czas trwania: 1 września 2017 - 31 grudnia 2018 r.
Celem jest przeżycie setnej rocznicy odzyskania Niepodległości w szerokich kręgach społeczeństwa, w kraju i poza jego granicami.

Jako szkoła - wychowanie patriotyczne opieraliśmy m.in na aktywności uczniów i zaangażowaniu w nasze działania społeczności lokalnej. Na przestrzeni lat podejmowaliśmy różnego rodzaju inicjatywy o których postaramy się sukcesywnie przypominać.

A przed nami nowe wyzwania, które pomogą nam uzyskać certyfikat „Szkoły Niepodległej”