Projekt Filharmonia

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2017-2018_Filharmonia_20180227_114540.jpg

Uczniowie klasy II , III i IV uczestniczyli w zajęciach projektowych w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Dzieci miały możliwość skorzystania z zajęć instrumentalnych i mogły pograć na różnych instrumentach, wzięły także udział w zajęciach rytmiczno- muzycznych oraz poznały proces nagłaśniania koncertów i reżyserii dżwięku. Wyjazd był ciekawy i niektórych zainspirował do nauki gry na gitarze czy akordeonie .