Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Wzorowi uczniowie za I semestr 2017/2018

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano

8 lutego 2018 roku na uroczystej gali wręczyliśmy listy gratulacyjne rodzicom dzieci uzyskujacych najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Oto najlepsi:

I SEMESTR 2017/2018

NAJLEPSI UCZNIOWIE;                                                   FREKWENCJA;

KLASA I

1.       DZWONNIK LENA                                                          1. ŻUREK NADIA

2.       PAWLUS NATALIA                                                                        

3.       PAWLAK BARTŁOMIEJ

4.       RAPP LENA

KLASA II

1.       KAŁWA LENA                                                           1. KAŁWA LENA

2.       GĄGOROWSKA ZUZANNA                                          2. CENDAL EMILIA

3.       CENDAL EMILIA

KLASA III

1.       MIELNIK JAKUB                                                       1. MIELNIK JAKUB

2.       PAWLAK FILIP

3.       WYCIŚLIK KSAWERY

KLASA IV

1.       DERA ZUZANNA                                                         1. DERA ZUZANNA

2.       DZWONNIK BLANKA                                                    2. DZWONNIK BLANKA

3.       ŁABUZ JULITA                                                            3. GURAZDOWSKA JULIA

4.       SZURGUT ALEKSANDRA                                               4. KOPER WOJCIECH

       5. NIECKARZ SZYMON

         6. ŁABUZ NATALIA

KLASA V

1.       MAJEWICZ ANITA                                                  1. SOBÓTKA BARTŁOMIEJ

KLASA VI

1.       KIJAS WERONIKA                                                           1. LACH SZYMON

2.       KANIA OLIWIA                                                               2. KOPER MACIEJ

3.       ŚWIERCZYŃSKA MARTYNA

4.       WYCIŚLIK JEREMIASZ

KLASA VII

1.       BEDNARCZYK PATRYCJA                                             1. POŁOWNIAK EWELINA

2.       BEDNARCZYK KAROLINA                                            2. SOBÓTKA GRZEGORZ

3.       DERA OLIWIA

4.       POŁOWNIAK EWELINA

 

 

 

 

STYPENDIUM NAUKOWE;

1.       BEDNARCZYK PATRYCJA                                            

2.       BEDNARCZYK KAROLINA                                           

3.       DERA OLIWIA

4.       POŁOWNIAK EWELINA

5.       KIJAS WERONIKA

6.       ŚWIERCZYŃSKA MARTYNA

7.       MAJEWICZ ANITA

8.       DERA ZUZANNA

9.       DZWONNIK BLANKA

10.   ŁABUZ JULITA

11.   SZURGUT ALEKSANDRA

STYPENDIUM SPORTOWE;

1.       BEDNARCZYK PATRYCJA                                            

2.       BEDNARCZYK KAROLINA                                           

3.       DERA OLIWIA

4.       ZAJĄC ZUZANNA

5.       KIJAS WERONIKA

6.       ŚWIERCZYŃSKA MARTYNA

7.       KANIA OLIWIA

8.       WĘGRZYN PAULINA

9.       BEDNARZ JULIA

10.   DERA ZUZANNA

11.   DZWONNIK BLANKA

12.   ŁABUZ JULITA

13.   SZURGUT ALEKSANDRA

 

 

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Custom text here