XIV Międzyszkolny Konkurs Kolędowy w Witoszycach

XIV Międzyszkolny Konkurs Kolędowy w Witoszycach o zasięgu międzynarodowym (województwo dolnośląskie).
Szkoła Podstawowa Rogi reprezentowana była w kategorii dzieci do lat 7 przez Lenę Dzwonnik, która zdobyła I miejsce (przygotowanie Pani Bożena Gala). W kategorii klas I-III brawurowo zaśpiewała Zuzia Gągorowska przygotowana przez Panią Jolantę Siedlak. Piękną kolędę " W żłobie leży..." zaśpiewała Jula Bednarz, która swoim wykonaniem urzekła całą publiczność, a trzeba uczciwie przyznać, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Duże uznanie dla naszych wokalistek !