Podsumowanie akcji Znicz

Zbliża się czas listopadowej refleksji i wizytowania miejsc spoczynku Tych którzy odeszli.

Zakończyliśmy akcję pozyskiwania  „światełek-zniczy“ w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia“. Znicze zapłoną na polskich cmentarzach na Rossie, w Wilnie i cmentarzu łyczakowskim we Lwowie, oraz innych kresowych miejscach. Zapłoną również na opuszczonych lokalnych mogiłach.

Nasi wolontariusze  pracowali w swoich miejscach zamieszkania, jak i przynosili znicze od siebie. Pracowaliśmy od 10.10 do 25.10 a wypracowany efekt rozświetli 365miejsc , o których może już niektórzy zapomnieli !

Za aktywność należy wyróżnić następujących wolontariuszy:

1. Martyna Świerczyńska, 2. Weronika Domalewska,3. Julia Bednarz

4. Zuzanna Dera,5. Anita Majewicz,6. Maja Maciejewska,7.Paulina Węgrzyn z mamą,8. Zuzanna Zając ,9.Patrycja Greń,10.Grzegorz Sobótka,11.Maciej Koper,12.Ewelina Połowniak

Dziękujemy wszystkim którzy  zaangażowali się w akcję: rodzicom, uczniom i wolontariuszom oraz pracownikom szkoły!

Szkolny Klub Wolontariatu

„Otwórz dłoń“