Plecaki od serca

Bierzemy udział w

OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII SPOŁECZNO - EDUKACYJNEJ

“PLECAKI OD SERCA“

Twój plecak Ci się znudził?

A może masz w domu drugi zbędny plecak?

Przekaż go dzieciom, które potrzebują pomocy w kompletowaniu szkolnej wyprawki!

Zbieramy w szkole zarówno plecaki używane (czyste i w dobrym stanie), jak i plecaki nowe.

Pomóż szkole powalczyć o nagrody w ogólnopolskim konkursie:

b_150_100_16777215_00_images_lol.jpg

TY  pomagasz dzieciom,TWOJA SZKOŁA otrzymuje nagrody!

Pod koniec tygodnia będzie można odbierać w sekretariacie BONY PROMOCYJNE- realizując je w Sklepach Partnerskich , najbliżej (sklep „A-D Art“ Opole,ul. Reymonta 19, sklep „Metroplast“ Nysa, ul.Mickiewicza 26, „Ołówek“ Strzelce Opolskie, ul.ks.Karola Lange 2-4)

Oddając plecak lub realizując BON PROMOCYJNY w Sklepie Partnerskim  zdobywasz punkty w imieniu szkoły i dodatkowo pomagasz dzieciom!

BON uprawnia do otrzymania zestawu produktów szkolnych GRATIS przy zakupie plecaka z logo kampanii (EASY) !!!!

Kupując plecak z logo kampanii SPRAWIASZ, że zestaw produktów szkolnych trafi również do potrzebujących!

Nie bądźmy zatem obojętni i TY możesz zostać wolontariuszem!

Weź udział w akcji!

Przekaż plecak potrzebującym i kup sobie nowy plecak!