Święto Mamy 2017

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2016-2017_dzien_mamy_img_7033.jpg     b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2016-2017_dzien_mamy_img_7047.jpg

Tradycyjnie po raz kolejny uczniowie klas I-III celebrowali w szkole Dzień Mamy. Tym razem  zaprosili gości (tatusiów również ) w plener  na„teren zielony“ przy szkole. Ubrani na sportowo wyrazili swoją miłość i szacunek do Mam poprzez recytację wierszy, okrzyków i śpiew piosenek jak- „Mama starła kurz“, „Oni tu są“ czy „Kocham Cię, ti amo Je T’aime“.

Potem były tańce w których prym wiodła klasa III, po których dzieci wręczyły Mamom upominki. Kolejnym elementem plenerowej imprezy były konkurencje sportowe rodziców i dzieci jak przeciąganie liny, skakanie w workach czy owijanie „ mumii egipskiej“. Na zakończenie uroczystości zapłonęło ognisko przy którym goście z dziećmi mogli usmażyć kiełbaski. Uroczystość przygotowały panie: Joanna Jędrzejczyk, Bożena Gala-Jagi i Jolanta Siedlak.

Dziękujemy wszystkim przybyłym Mamom ,Tatusiom  i Gościom za wspólnie i miło spędzony czas z dziećmi w tak ważnym dniu- Dniu Mamy !