Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Dzień Babci w w przedszkolu

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2016-2017_dbabci.jpg

Tradycyjnie jak każdego roku przedszkolaki z naszego oddziału przedszkolnego zaprosiły w swoje progi babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która odbyła  się 30.01. 2017 roku. Goście przybyli w bardzo licznym gronie, nie zabrakło również rodziców, którzy bardzo byli zaciekawieni, czym pochwalą się ich pociechy.

 

Program artystyczny był bogaty w pięknie recytowane wierszyki, wesołe piosenki oraz  rytmiczne tańce. Dzieci zatańczyły ,,Twistigena”,  ,,Taniec z chustami”, oraz  ,,Krainę lodu”. Po części artystycznej wszystkie wnuczęta pobiegły do swoich babć i dziadków z prezentami i całusami. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, na którym były przepyszne ciasta, upieczone przez rodziców. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej, wesołej i serdecznej atmosferze. Wszyscy goście byli zachwyceni występem  swoich wnucząt i zapewniali, że w przyszłym roku na pewno tutaj przybędą.  

 

                                               Wychowawca: Małgorzata Pasierbek 

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©