Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

„DZISIAJ TY - JUTRO TOBIE POMOC“

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano

b_150_100_16777215_00_images_serce.png

W naszej szkole mamy dwóch uczniów należących do Fundacji „Zdążyć z Pomocą“. W związku z tym zwróciliśmy się do Was z  prośbą i apelem o pomoc  Waszym młodszym kolegom, którzy są uczniami naszej szkolnej społeczności. Akcja odbyła się w piątek 27 stycznia !

 

 Pragniemy serdecznie podziękować Wam drodzy uczniowie , nauczyciele, pracownicy oraz rodzice za okazane gesty „SERCA“!

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©