Spotkanie z podróżnikiem

W dniu 26 stycznia 2017r.  w naszej szkole gościliśmy podróżnika, organizatora wypraw i fotografa - Przemysława Supernaka. Gość podczas dwóch jednostek lekcyjnych opowiadał i prezentował klasom 0-VI piękne slajdy własnego autorstwa z różnych zakątków świata. Prelekcja podróżnicza pt.“Różnorodność Świata“ miała na celu pokazanie uczniom kultury, religii, obyczajów, sposobu życia i ubierania się w takich miejscach  świata jak: Chiny, Indie, Bali czy Nepal.

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2016-2017_123.gif

Na fotografiach uczniowie mogli podziwiaćżne formy terenów, nietypowe, miłe i groźne zwierzęta, poznali ciekawostki życia.  Celem przewodnim zajęć było wyrabianie w uczniach takich wartości jak tolerancja, szacunek i akceptacja innych kultur, ras, obyczajów i narodów.  Dziękujemy Panu za ciekawe zajęcia przyrodnicze i dostarczenie uczniom wielu wrażeń i pozytywnych emocji.

Jolanta Siedlak