Dzień Babci i Dziadka 2017

Babci Dzień

Dziadka Dzień

W kalendarzu zapisany

By wnuki o nim pamiętały

I z życzeniami się nie spóźniały.

Wcześniej laurki szykują

I tego dnia oczekują

A kiedy nadchodzi to je wręczają

I buziaczki im dają,

Bo bardzo swoich Dziadków... kochają !!!

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2016-2017_dzien_babci_img_5869.jpg

Galeria

Jak każdego roku uczniowie klas I-III naszej szkoły spotkali się z Babciami i Dziadkami z okazji ich święta. Po przywitaniu gości i słowie wstępnym na temat roli dziadków w życiu wnucząt oraz ich roli „towarzyszenia”, uczniowie zaprezentowali się w programie słowno-muzycznym dedykowanym wszystkim Gościom. Była piękna poezja, piosenki i każdy uczeń mógł wyrazić swoją miłość i emocje wobec tych których kochają. Potem było” gromkie sto lat” i uczniowie wręczyli upominki własnoręcznie wykonane. Mamy nadzieję, że słodki poczęstunek i kawa smakowały wszystkim Gościom. Uroczystość przygotowały panie Jolanta Siedlak i Joanna Jędrzejczyk.

Dziękujemy Paniom Uli, Marysi i Joli za pomoc logistyczną a rodzicom za wypieki i wsparcie.

A Wam Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie za to, że byliście w tym momencie ze swoimi  wnuczętami !

js