Mikołajki 0 - III

MIKO£AJKI 0-III

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2016-2017_mikolajki0-3_dsc03177.jpg

Co prawda nie ma śniegu ale i tak do naszej szkoły przybył Mikołaj do wszystkich, grzecznych dzieci. Być może autem a może helikopterem, saniami raczej mało prawdopodobne tego roku. Uczniowie klas 0-3 od kilku dni wypatrywali gościa. Aż wreszcie ujrzeli go w barwnym przedstawieniu teatralnym - „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdki“.

Dwójka elfów na polecenie świętego Mikołaja wyrusza do lasu, aby odnaleźć gwiadkę, która straciła swoją moc i spadła na ziemię, a bez której nie mogą odbyć się święta Bożego Narodzenia. Okazuje się, że czekają ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody, a z pomocą dzieci udaje im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliżył widzom czym jest prawdziwa przyjaźń, dlaczego należy słuchać starszych oraz że od prezentów ważniejszy jest klimat świąt i możliwość wspólnego spędzania czasu. Dzieci aktywnie i emocjonalnie angażowały się w przedstawienie a potem zostały oddarowane przez  Mikołaja pięknymi prezentami!

Dziękujemy Ci święty Mikołaju i przybądź do nas za rok!

Jolanta Siedlak