Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Artykuły

Mikołajki 0 - III

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano

MIKO£AJKI 0-III

 b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_2016-2017_mikolajki0-3_dsc03177.jpg

      Co prawda nie ma śniegu ale i tak do naszej szkoły przybył Mikołaj do wszystkich, grzecznych dzieci. Być może autem a może helikopterem, saniami raczej mało prawdopodobne tego roku. Uczniowie klas 0-3 od kilku dni wypatrywali gościa. Aż wreszcie ujrzeli go w barwnym przedstawieniu teatralnym - „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdki“.

      Dwójka elfów na polecenie świętego Mikołaja wyrusza do lasu, aby odnaleźć gwiadkę, która straciła swoją moc i spadła na ziemię, a bez której nie mogą odbyć się święta Bożego Narodzenia. Okazuje się, że czekają ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody, a z pomocą dzieci udaje im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliżył widzom czym jest prawdziwa przyjaźń, dlaczego należy słuchać starszych oraz że od prezentów ważniejszy jest klimat świąt i możliwość wspólnego spędzania czasu. Dzieci aktywnie i emocjonalnie angażowały się w przedstawienie a potem zostały oddarowane przez  Mikołaja pięknymi prezentami!

      Dziękujemy Ci święty Mikołaju i przybądź do nas za rok!

 Galeria

                                                                                                                          Jolanta Siedlak

 

 

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©