Dzień Mamy w przedszkolu

Kategoria: Przedszkole

Dnia 28.05.2012r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Było to przedstawienie inscenizowane pod tytułem ,,Wszystkie kwiaty świata dla naszych Mam”. Dzieci pokazały się z bardzo dobrej strony, przebrane były w kolorowe kwiaty, tańczyły, śpiewały, recytowały, rozdały mamom piękne laurki i kwiaty.

Mamy były bardzo zadowolone, szczęśliwe i wzruszone pięknym występem swoich pociech. Po inscenizacji wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku, a potem były wspólne zabawy z mamami, walczyk, kalambury, zabawy integracyjne przy muzyce. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Uroczystość została przygotowana przez wychowawcę Małgorzatę Pasierbek.

Zapraszamy do galerii przedszkolaków