Olimpiada Przedszkolaka 2015

Kategoria: Przedszkole

17.04.2015r. miała miejsce Olimpiada Przedszkolaka zorganizowana przez PP nr 2 w Niemodlinie. Jak każdego roku do hali sportowej przybyły drużyny z wszystkich przedszkoli. Nasza drużyna w tym roku zaprezentowała się w jednakowych niebieskich koszulkach. Po pierwszych konkurencjach okazało się, że jesteśmy liderami, a po podsumowaniu wszystkich konkurencji, główny arbiter ogłosił zwycięstwo drużyny przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego w Rogach. W skład drużyny wchodzili:

1.     Wiktoria Aleksandrowicz
  2.     Aurelia Mesjasz
  3.     Jakub Mielnik
  4.     Dawid Węgrzyn
  5.     Mariusz Kochman
  6.     Maks Hoheisel
  7.     Ksawery Wyciślik
  8.    Brajan Fajt

Zapraszamy do galerii

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_przedszkole_2014-2015_olimpiada_1161_800x600.jpg