Olimpiada Przedszkolaka

Kategoria: Przedszkole

Dnia 25 kwietnia grupa starszaków wyjechała na Olimpiadę Przedszkolaka, która tradycyjnie jest organizowana przy PP nr 2 w Niemodlinie. Impreza została przygotowana na hali sportowej, więc miała poważną rangę. Rozegranych zostało piec konkurencji i skok w workach i przeciąganie liny,  pieg z piłeczką , rzut woreczków , sztafeta. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz dyplomy i puchary jak również słodkości . Imprezie towarzyszyła  bardzo miła i przyjemna atmosfera. Dzieci wróciły wesołe i zadowolone.

b_150_100_16777215_00_images_zawody_198.JPG