Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Laureaci nagrody Tadeusza

Drukuj
Kategoria: Tadeusze
Opublikowano

 

 


„Nic nie kosztuje serdeczne słowo, jest to jednak najcenniejszy dar.”

                                                                      Daphne du Maurier

Tadeusz 2005

Kat. I – OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

Zdzisław Wasilik

Stanisław Chalimoniuk 

 

Kat.II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY              

Jan Oleksa

Zbigniew Kosterkiewicz

Bronisław Haładus

Jacek Waranka

Jarosław Kopij 

 

Kat.III – DZIECIĘCY ORDER UŚMIECHU

Andrzej Miśta

 

Tadeusze   2006

Kat. I – OSOBA  WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

Maria Wasylik

 

Kat. II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

Stanisław  Chalimoniuk

Alicja Kojat - Waranka

Stanisław Figurski 

 

Kat. III- DARCZYŃCA, SPONSOR

Zbigniew Muszyński

Leszek Wołowiec

Spółka ,,Bazalt” Gracze

 

   Tadeusz 2007

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W  SPOSÓB SZCZEGÓLNY

Alicja Domalewska 

 

Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY          

Janusz Burko

Piotr Jagi 

 

Kat. III- DARCZYŃCA, SPONSOR         

Janina Andrychów

Zbigniew Kosterkiewicz

Leszek Wołowiec

Zbigniew Paradowski

 

       Tadeusz 2008

Kat. I – OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

Mirosław Stankiewicz

 

Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

Tadeusz Mielnik

 

Kat.III- DARCZYŃCA, SPONSOR

Maria Mikołajczyk

Henryk Dec

Zbigniew i Ryszard Muszyńscy

 

 Tadeusz 2009

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

Tadeusz Ziółkowski

Jan Oleksa

 

Kat. II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

Andrzej Domalewski

Mariusz Szurgut

Zbigniew Szurgut

 

Kat. II – DARCZYŃCA, SPONSOR

Jan Kasperski

 

 Tadeusz 2010

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

Czesław Paszkowski

Tomasz Konina

 

Kat. II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

Zdzisław Wasylik

Mirosław Stankiewicz

Wiesław Pogonowski 

 

Kat.III- DARCZYŃCA, SPONSOR

Leszek Wołowiec

Stanisław Łabuz

 

  Tadeusz 2011

 

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

Tomasz Bandrowski

 

Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

Mirella Łabuz

Mariusz Jędrzejczyk

Ivera Nyvltova 

 

Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

Kazimierz Sewioło

 

 

  Tadeusz 2012

 

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

            Kazimierz Górski

             Jolanta Burko

Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

          Zbigniew Nowak

          Ireneusz Głąb 

Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

       Andrzej Kristman

 

Tadeusz 2013

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

            Zdzisław Dzwonnik            

Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

             Anna Habiak

              Anna Dera

Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

          Andrzej Kristman

           Mirosław Dec

 

     Rada Pedagogiczna za szczególne zasługi na rzecz szkoły nadała tytuł „Bene Meritus Scholae”:

Pani Renacie Bednarz

Panu Bogdanowi Bednarzowi

 

Panu Piotrowi Sitnikowi




Tadeusz 2014

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

 Barbara Witek 

Alicja Kojat - Waranka   

Halina Bandrowska 

Mirosław Dec

 

Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

 Anna i Piotr Habiak

Anna i Grzegorz Dera

Iwona Machcińska

Tomasz Bandrowski

Anna Szustak i Lucjan Kochman

Renata Bednarz 

Jacek Kuźniak

Zbigniew Bednarczyk 

Przemysław Dec 

 

Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

Firma Rapex – na ręce Panów prezesów  Bronisława Haładusa i Jacka Waranki

Firma ISAN-BUD Niemodlin - na ręce Pana Leszka Wołowca

Firma Bazalt Gracze - na ręce Pana Andrzej Miśty

Nadleśnictwo Opole – na ręce Pana Zdzisława Dzwonnika  

Firma RSP Wydrowice– na ręce Pana Zbigniewa Kosterkiewicza

Józef Jakubik – właściciel Cegielni w  Niemodlinie

 

Firma Archiwa Larix – na ręce Pana Tomasza Gadeckiego

Tadeusz 2015

Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

            Grażyna Orłowska – Sądej

Jan Matkowski

Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

Jolanta i Marek Nowakowie

Piotr Bartecki 

Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

Grzegorz Świercz 

Piotr Kapusta

Powered by PointLink Joomla 2.5 extensions.
Copyright 2012

©