Ubezpieczenie 2019/2020

Szanowni Rodzice informujemy, że Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Rogach prosi o przekazanie informacji o dokonaniu wyboru ubezpieczyciela grupowego od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków "Twoje Dziecko". Informujemy również, że przystąpienie do ubezpieczenia jest dobrowolną decyzją rodziców. Poniżej zamieszczamy link do formularza elektronicznego, który umożliwi dołączenie dziecka do ubezpieczenia.

Oferta ubezpieczenia

Dokumentacja dotycząca ubezpieczenia dzieci w roku szkolnym 2018/2019 w dokumentach pdf:

Warunki ogólne

Postanowienia dodatkowe